KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897092
nr 1489 7092
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, björkar. Olja på pannå, 22x16cm, yttermått inklusive ram: 31x25cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:48:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)